Zagrożenia związane z cukrzycą

2016-05-22

 Cukrzyca prowokuje powstanie w naszym ciele także wielu innych problemów zdrowotnych. Im dłużej chorzy cierpią na cukrzycę tym częściej te powikłania występują. Zdecydowanie częściej mamy do czynienia z typem 2 cukrzycy, który częściej występuje u osób starszych, a zwłaszcza otyłych. Jak wielki to problem niech zilustruje poniższy wykres.

cukrzyca zwana jest przez niektórych cichym zabójcą i jest w tym sporo prawdy, ale do rzadkości należy śmierć z powodu zbyt wysokiego lub zbyt niskiego poziomu cukru. Chorzy najczęściej umierają z powodu powikłań związanych z układem krążenia. Dlatego też absolutnie kluczowe miejsce w profilaktyce chorób związanych z cukrzycą stanowi liść miłorzębu japońskiego. Jest to spowodowane tym, iż ten surowiec zielarski pozytywnie wpływa na mikrokrążenie w naczyniach krwionośnych, zmniejsza skłonność do tworzenia się zakrzepów naczyniowych, usuwa wolne rodniki oraz poprawia funkcjonowanie mózgu.

Miłorząb japoński jest składnikiem aż czterech preparatów stosowanych w powikłaniach cukrzycowych:

? Cardiobon (miłorząb japoński + ekstrakt z głogu) ? poprawia ukrwienie mięśnia sercowego i siłę jego skurczu. Reguluje ciśnienie tętnicze.

? Venobon (miłorząb japoński + ekstrakt  z kasztanowca) ? chroni naczynia żylne i włosowate, również w siatkówce oka.

? Lipobon (miłorząb japoński + ekstrakt z karczocha) ? stabilizuje poziom cholesterolu w surowicy krwi.

? Memobon (miłorząb japoński + żeń-szeń + mleczan magnezu) ? poprawia ukrwienie mózgu i pamięć, poprawia słuch, równowagę oraz witalność, łagodzi zawroty głowy i szumy uszne.

Nadmienić należy, że korzeń żeń-szenia obniża poziom cukru w surowicy krwi. Dlatego Memobon nadaje się do regulacji poziomu cukru w surowicy krwi. Szczególnie dobre efekty przynosi w połączeniu z Glukobonisanem, który też obniża cukier.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
Polecane
CardiobonCardiobon
46,00 zł
LipobonLipobon
44,00 zł
VenobonVenobon
46,00 zł
MemobonMemobon
46,00 zł
GlukobonisanGlukobonisan
21,00 zł
pixel