O nas

Z wielką przyjemnością witam Cię w sklepie Herbalfan – miejscu, w którym czekają na Ciebie nie tylko najwyższej jakości produkty zielarskie Ojca Grzegorza, ale też moc pozytywnego myślenia i pogoda ducha!

Jak powszechnie wiadomo, człowiek korzysta z leczniczej mocy ziół od tysięcy lat. Zioła Ojca Grzegorza Sroki (1930-2006), jednego z najpopularniejszych polskich zielarzy z zakonu franciszkanów, są bez wątpienia nadzieją dla pacjentów XXI wieku. Ten zielarz w habicie był niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie ziołolecznictwa (zwanego fitoterapią), autorem słynnego Poradnika Ziołowego, a także twórcą wielu cenionych unikalnych mieszanek ziołowych i pomysłodawcą stworzenia firmy Bonimed.

To szczególnie ważna informacja, ponieważ w sklepie Herbalfan zaopatrzysz się właśnie w produkty Bonimedu, czyli zioła Ojca Grzegorza Sroki. Istniejąca od 25 lat na rynku firma Bonimed z Żywca kontynuuje dzieło Ojca Sroki na czele z doktorem Krzysztofem Błechą, lekarzem, zielarzem i homeopatą, autorem publikacji z dziedziny fitoterapii i profilaktyki, uczniem i wieloletnim współpracownikiem znanego franciszkanina. Ojciec Grzegorz był zdania, że fitoterapia i medycyna akademicka powinny się wspierać, czego najlepszym dowodem była właśnie jego współpraca z doktorem Błechą. W znakomicie wyposażonym laboratorium w Bonimedzie produkuje się więc nie tylko ziołowe suplementy, ale też leki oraz kosmetyki. Preparaty te stworzono w oparciu o wielowiekową tradycję zielarstwa klasztornego, połączoną z nowoczesnymi osiągnięciami farmakognozji (czyli nauki o substancjach roślinnych wykorzystywanych jako leki).

Zatem oferowane przez Herbalfan produkty są oryginale i w 100% godne zaufania. Stoją za nimi nie lada autorytety i wieloletnia tradycja oraz rzesze zadowolonych z efektu pacjentów. Bonimed prowadzi również Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza, w ramach którego tworzy nowe preparaty, koncepcje terapeutyczne i kontynuuje działania badawczo-rozwojowe. Bonimed posiada Certyfikat Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP).

Oferowane przez Herbalfan zioła Ojca Grzegorza są w 100% naturalne i wciąż zyskują nowych zwolenników. Ojciec Sroka miał pełną świadomość, że w apteczce Matki Natury możemy znaleźć ukojenie. Obecnie mamy do czynienia z silnym zwrotem w stronę naturalnych metod leczenia i odżywiania. Zatem jeśli szukasz sposobów na złagodzenie objawów chorób skórnych, utrzymanie prawidłowej masy ciała, profilaktykę cukrzycy i chorób nowotworowych tudzież wzmocnienie układu odpornościowego, jesteś pod dobrym adresem. W Herbalfanie znajdziesz ponadto sposoby na wspomożenie układu krążenia, układu nerwowego, oddechowego, pokarmowego czy kostnego. Zioła Ojca Grzegorza pomogą także każdej kobiecie i każdemu mężczyźnie zadbać o swoje zdrowie. Odnajdziesz tu jednak o wiele więcej niezwykłych produktów o sprawdzonym działaniu. Właśnie dlatego, przekonany o najwyższej skuteczności żywieckich preparatów z Bonimedu, zapraszam Cię serdecznie do sklepu Herbalfan.

 

Tadeusz Hutyra

Dyrektor Zarządzający

PRO POLIS

pixel