Chudniesz? Zdrowiejesz!

2016-06-04

Otyłość wiąże się nie tylko z niekomfortowym wyglądem, ale także z konkretnymi chorobami, które z niej wynikają. Dlatego redukcja wagi jest potrzebna dla poprawy komfortu psychicznego, ale też dla zachowania zdrowia, bądź też wyleczenia się z niektórych chorób.

Aby zredukować masę ciała pacjentom polecamy modyfikację diety i rozważne dawkowanie wysiłku fizycznego. Rozważne, gdyż nie jest prawdą stwierdzenie: ?im bardziej się zmęczysz, tym więcej schudniesz?. Wysiłek fizyczny powinien być ?dawkowany? jak każdy lek w odpowiedni sposób. Aktywność fizyczna powinna trwać co najmniej 30, a najlepiej 60 minut i powinna wywołać odpowiedni efekt fizjologiczny w naszym organizmie. Ten efekt możemy mierzyć szybkością tętna. I tak w czasie wysiłku fizycznego tętno powinno utrzymywać się na poziomie 65% tętna maksymalnego (HR max).

Poza wysiłkiem fizycznym zalecamy naszym chorym modyfikację diety, która w największym skrócie polega na spełnianiu prostych zasad:

Bardzo szczegółowe informacje na temat terapii otyłości znajdą Państwo  w publikacji ?Schudnij z Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza?znajdującej się w akyualnościach. Pamiętać należy, aby przed posiłkami zawierającymi w swoim składzie tłuszcz zażywać Chitobon, który zmniejsza przenikanie pokarmów z przewodu pokarmowego do organizmu oraz zwiększa uczucie sytości. Zalecamy go 1-3 x dziennie 2-3 kapsułki.

Drugi zalecany do zażywania preparat to Regulobon, który przyspiesza perystaltykę jelit, zmniejsza wchłanianie z przewodu pokarmowego i daje uczucie sytości. Zalecamy go jako dodatek do przekąsek, np. 2 łyżeczki zmieszać z jogurtem. Regulobon powinno się stosować 1-2 x dziennie. 

Trzecim z zalecanych produktów jest Adipobon mono, który przyspiesza spalanie tłuszczu i nadaje się szczególnie dla Pań chcących pozbyć się cellulitu.

Czwartym i ostatnim zalecanym przez nas preparatem jest herbata Adipobonisan hamująca wchłanianie się węglowodanów z przewodu pokarmowego.

Osobom, które jedzą szczególnie dużo w czasie zdenerwowania ? czyli zajadają stres zalecamy ? zażywanie Depribonu 1-2 x dziennie. Pozytywne efekty jego działania pojawią się po 3-4 tygodniach jego stosowania.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016
Polecane
DepribonDepribon
46,00 zł
Adipobon monoAdipobon mono
46,00 zł
AdipobonisanAdipobonisan
21,00 zł
ChitobonChitobon
41,00 zł
RegulobonRegulobon
34,00 zł
pixel