Jak pozbyć się pasożytów jelitowych u dzieci?

2017-03-02
Jak pozbyć się pasożytów jelitowych u dzieci?U wielu dzieci, w tym często u przedszkolaków, wykrywa się pasożyty jelitowe. Choroba ta jest niestety dość powszechna i trudna do wyleczenia, ponieważ pasożytami zaraża się wiele dzieci. To zaś spędza sen z powiek zmartwionych rodziców. Dlatego Herbalfan radzi, co robić w przypadku, gdy Twoje dziecko zarazi się pasożytem jelitowym.

Powszechne leczenie pasożytów jelitowych u dzieci

Jako że pasożyty jelitowe występują licznie, zastosowanie leku u dziecka niestety często przynosi efekt krótkotrwały. Gdy nasza pociecha zostaje wyleczona, może w niezwykle prosty sposób zarazić się ponownie od koleżanek i kolegów z przedszkola czy szkoły, ale też od członków rodziny. Zatem, aby uniknąć odnawiania się choroby, trzeba by podawać dzieciom leki cyklicznie. Alternatywą jest leczenie całej populacji przedszkolaków lub klas w szkole, co – jak wiadomo – obecnie pozostaje jedynie w sferze spekulacji. Co zatem możemy zrobić w sytuacji, gdy dziecko zostało świeżo poddane leczeniu?

Ziołolecznicze alternatywy

Zioła Ojca Grzegorza Sroki dają pewne alternatywy dla leków chemicznych. Tzw. zioła na pasożyty i robaki to znane, tradycyjne preparaty, które skutecznie wpływają na pozbywanie się pasożytów jelitowych. Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza stosuje w tym celu popularny suplement Vernikabon(klik) w postaci syropu ziołowo-miodowego. Vernikabon wspomaga proces trawienia oraz reguluje pracę jelit u osób, u których zdiagnozowano występowanie pasożytów jelitowych. Przyjmuje się go najczęściej przez tydzień, następnie robiąc tygodniową przerwę i powracając do kuracji. Terapię tego typu można powtarzać.

Antypasożytnicza moc czarnuszki

Pośród ziół Ojca Grzegorza możemy także znaleźć inne sposoby na zwalczanie pasożytów jelitowych u dzieci. Pomocny w tym wypadku okaże się preparat Alerbon(klik). Jak sama nazwa wskazuje, jest to suplement zalecany osobom cierpiącym na alergie, astmę czy katar sienny. Okazuje się jednak, że Alerbon(klik) ma też inne prozdrowotne zastosowanie. Preparat ten zawiera w swym składzie olej z czarnuszki, który pomaga w wyeliminowaniu z naszych ciał tasiemców. Potwierdzają to badania dzieci. Nasiona czarnuszki pomagają zwalczać owsiki. Niszczą dorosłe owsiki oraz składane przez nie jaja (badali to naukowcy z Turcji w 2005 roku). Alerbon(klik) może być stosowany także u małych dzieci cyklicznie lub przez dłuższy czas. Herbalfan poleca stosowanie obu preparatów celem zwiększenia ich skuteczności.


Źródło: Blog Zioła Ojca Grzegorza(klik)

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
Polecane
VernikabonVernikabon
30,00 zł
pixel