Terapia łuszczycy ziołami Ojca Grzegorza

2016-05-22

Jak leczyć łuszczycę odkryto w Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza  niejako przypadkiem, a w zasadzie przyczynili się do tego lekarze z Kliniki Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Właśnie tam testowano skuteczność Bonidermu (Pomady Ojca Grzegorza). Zlecono klinice zbadanie oddziaływania tego preparatu na trądzik pospolity i alergię skórną. Jakie było  zdziwienie, gdy po miesiącu dotarł raport z tych badań, w których to Pan Profesor W. Niczyporuk napisał, iż produkt ten wykazuje korzystne działanie nie tylko w trądziku, alergii, czy łojotoku, ale także łagodzi objawy łuszczycy, pęcherzycy łojotokowej i rybiej łuski.

Zapytano wtedy Pana profesora jak to się stało, że testowali Boniderm również w tym kierunku, a on odpowiedział: ?Jeżeli widziałem, że preparat działa pozytywnie w alergii, trądziku i chorobach łojotokowych postanowiłem sprawdzić go także w innych schorzeniach i okazało się, że jest również skuteczny". Badania o których wspomniano miały miejsce w początku lat 90-tych.

Z czasem odkryto, że w przypadku poważnych chorób skóry należy postępować dwutorowo. Po pierwsze stosować preparaty ziołowe bezpośrednio działające na skórę ? Boniderm, a czasami też Dermobon krem. Po drugie dołączyć leki ziołowe o działaniu odtruwającym takie jak: stymulujący nerki">nerki Nefrobonisol i stymulujący wątrobę oraz prace przewodu pokarmowego Gastrobonisol (Krople klasztorne O. Grzegorza). Oba te leki stosuje się raz dziennie 1 łyżeczkę przed jedzeniem.

W zdecydowanej większości przypadków po 4-5 tygodni stosowania widać już wyraźne efekty poprawy na skórze.

 

Zaletami stosowania metody Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza jest to, że:

- jest to metoda skuteczna,

- stosowana od ponad 20 lat, a przez to o udowodnionym bezpieczeństwie dla organizmu (nie obciąża wątroby i nerek a wręcz przeciwnie stymuluje działanie tych narządów).

- nie jest to metoda droga ? miesięczne koszt stosowania polecanych preparatów wynosi ok. 50-60 zł.

-używanie Bonidermu jest dużo wygodniejsze od stosowania maści leczniczych ponieważ polega ono na wcieraniu preparatu na ok. 2-3 min. w miejsca chore, po czym należy to miejsce spłukać wodą.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
pixel