Zaburzenia wzwodu u mężczyzn

2016-05-22

Problemy związane z erekcją u mężczyzn są coraz częstsze. Przypuszcza się, iż wynika to z:
- czynników środowiskowych obecnych w pożywieniu i wodzie, np. substancji syntetycznych o działaniu estrogenopodobnym,
- coraz popularniejszą w środowiskach zachodu plagą otyłości,
- cukrzycy,
- miażdżycy,
- związane to jest także z tempem życia i wszechogarniającym stresem.

"Błękitna tabletka", która jest od pewnego czasu dość powszechnie stosowana oraz pokrewne jej środki nie leczą przyczyn zaburzeń erekcji. Są to jedynie środki, które czasami likwidują skutki chorób zasadniczych. Zaburzenia wzwodu powinny dla mężczyzny być sygnałem, iż należy się przebadać pod kątem w/w chorób. Gdyż ten często skrywany problem może być lampką sygnalizującą nie kryzys małżeński, ale poważny kryzys zdrowotny, który może zagrozić nawet życiu.
Uważa się, że mężczyźni z zaburzeniami erekcji są o 75% bardziej narażeni na choroby naczyń obwodowych, a zwłaszcza gdy towarzyszy temu depresja. Badania naukowe dowiodły, iż u mężczyzn z zaburzeniami wzwodu zwiększa się prawdopodobieństwo dusznicy bolesnej, zawału mięśnia sercowego, zaburzeń ukrwienia mózgu, zastoinowej niewydolności serca lub arytmii.
Należy namawiać mężczyzn z zaburzeniami wzwodu do działań mających na celu zlikwidowanie przyczyn tego problemu.
Przede wszystkim trzeba zdecydowanie jednoznacznie odstawić papierosy - o ile się jeszcze pali, rozpocząć intensywną terapie odchudzającą. Redukcja wagi i rzucenie palenia zadziałają:
- profilaktycznie na rozwój cukrzycy i miażdżycy,
- na zredukowanie tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w otyłości brzusznej. Spowoduje to także, iż nie będzie dochodziło w tejże tkance do konwersji testosteronu w estrogen, czyli zamiany męskiego hormonu płciowego -testosteronu, w żeński estrogen - a tak się dzieje u osób otyłych.
Jeżeli chodzi o poprawę witalności, przy użyciu ziół, dobre efekty uzyskuje się poprzez stosowanie dwóch preparatów Prostatobonu i Memobonu. W skład Prostatobonu wchodzi ekstrakt z owoców palmy sabal - zwiększający poziom testosteronu. Drugim preparatem, który wspomaga zaburzoną witalność jest Memobon, w skład którego wchodzi ekstrakt z liści miłorzębu poprawiający ukrwienie m.in. w obrębie stref intymnych. Ponadto zawiera on w swym składzie ekstrakt z korzenia żen-szenia, który zwiększa aktywność fizyczną i psychiczną i od kilku tysięcy lat jest stosowany w zaburzeniach witalności u mężczyzn.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
Polecane
MemobonMemobon
46,00 zł
ProstatobonProstatobon
50,00 zł
pixel