Rzuć palenie, to się opłaca!

2016-05-27

Tym krótkim artykułem chcemy wskazać konkretne korzyści z zaprzestania palenia, które pojawią się w bliższym lub w bardziej odległym czasie, oto one:

- w ciągu 20 minut wraca do normy wartość ciśnienia tętniczego i czynność serca,

- w ciągu 8 godzin zmniejsza się poziom tlenku węgla we krwi, a podnosi poziom tlenu,

- w ciągu 24 godzin zmniejsza się ryzyko ostrego zawału serca,

- po 3 miesiącach poprawia się stan układu krążenia i o 30% wzrasta wydolność płuc,

- od 1 miesiąca do 9 miesięcy poprawia się wydolność układu oddechowego, ustępują kaszel, duszności i zmęczenie,

- po 5 latach o połowę zmniejsza się ryzyko zachorowania na raka płuca, jamy ustnej, przełyku oraz krtani,

- po 10 latach ryzyko zachorowania na raka płuca i chorobę niedokrwienną serca jest podobne jak u osoby, która nigdy nie paliła, a ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej, krtani, przełyku, pęcherza moczowego i nerek nadal się zmniejsza.

Zioła niestety nie pomagają w rzuceniu palenia, ale są w stanie odtruć nasz organizm i znakomicie nadają się do walki z toksynami, które zawiera dym tytoniowy. Kompleksowym zestawieniem odtruwających składników jest preparat Vitalbon. Oprócz toksyn pomaga on usunąć wolne rodniki z organizmu, których obecność może przyczyniać się do wystąpienia chorób nowotworowych i chorób układu krążenia. Bardzo dobre efekty stymulujące proces odtruwania wywołuje Hepatobon - wspomaga odtruwającą funkcję wątroby i Nefrobonisol - stymuluje odtruwającą funkcję nerek. Z metali ciężkich zawartych w tytoniu doskonale odtruwają produkty pszczele takie jak pyłek pszczeli, propolis i miód. Składniki te znajdują się w preparacie Bonimel pyłkowo-propolisowy lub Apibon.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
Polecane
VitalbonVitalbon
46,00 zł
HepatobonHepatobon
41,00 zł
ApibonApibon
37,00 zł
pixel